Upphandlingsannonserna för det nya DPS för Sakkunnigtjänster inom cybersäkerhet och dataskydd (00751) har publicerats
MEDDELANDE
Vi har publicerat upphandlingsmeddelandet om det dynamiska upphandlingssystemet (DPS) för Sakkunnigtjänster inom cybersäkerhet och dataskydd 2025 (00751) i Hilma.
Bekanta dig med anbudsinfordran och lämna in din ansökan om deltagande via Cloudias Anbudstjänst.
Vårt mål är att upphandlingsfasen för DPS:et ska börja den 1.10.2025. Våra kunder kan börja göra sina minikonkurrenser direkt från början av upphandlingsfasen, så vi rekommenderar att du skickar in din ansökan om deltagande snarast. På så sätt säkerställer du att ditt företag kan börja lämna anbud i de första minikonkurrenserna från våra kunder redan från upphandlingsfasens början.
Sakkunnigtjänster inom cybersäkerhet och dataskydd 2025 (00751) är en fortsättning på den gemensamma upphandlingen Sakkunnigtjänster inom informationshantering och digital säkerhet 2021–2026.