Hyppää sisältöön

Uuden Viestintä- ja markkinointipalvelut 2025 (00697) DPS:n hankintailmoitus julkaistu

26.08.2025

TIEDOTE

Olemme julkaisseet Viestintä- ja markkinointipalvelut 2025 -DPS:ää koskevan hankintailmoituksen Hilmassa. Tutustu osallistumispyyntöön ja jätä osallistumishakemus Cloudian Tarjouspalvelussa.

DPS:n hankintavaihe alkaa 1.10.2025. Asiakkaamme voivat tehdä minikilpailutuksiaan heti hankintavaiheen alkaessa, joten suosittelemme pikaista osallistumishakemuksen jättämistä. Näin varmistat, että yrityksesi pääsee tarjoamaan heti ensimmäisiin asiakkaidemme minikilpailutuksiin hankintavaiheen alusta lähtien.

Edeltävässä Viestintä- ja markkinointipalvelut 2020–2026 -DPS:ssä on tehty jo yli 300 sisäistä minikilpailutusta, joten osallistumishakemus uuteen Viestintä- ja markkinointipalvelut 2025 -DPS:ään kannattaa jättää viipymättä!